Rozhovory - Terrie

18. března 2012 v 20:00 | Ronny- Rauf |  Ronny- rozhovory


1. Ahoy. Mohla by ses nám na úvod nějak představit? :)
Ahoj :) jmenuju se Tereza, je mně 15 let a mám ráda hudbu, blogaření a tanec. Nesnáším pavouky a matiku.

2. Taky nesnáším pavouky a matiku. Co se týče blogaření, jak dlouho blohaříš? :)
Myslím, že nejsme sami :D Fuu, řekla bych, že asi tři roky. První blog jsem měla s mojí kámoškou o skupině Jonas Brothers, tenkrát to byl hit. Od té doby jsem vystřídala hodně blogů, myslím, že tak deset jich už bylo. Teď mám blogy dva, jeden je víc o mně a druhý o One Direction.

3. :D ... Tak to blogaříš už dlouho. Jak si se vůbec k blogaření dostala? :)
Nevím to jistě, ale myslím, že mně k tomu překecala právě kámoška a od té doby mně to celkem dost chytlo. Je skvělé, že se tam můžeš s čímkoliv vypsat, vlastně jako bys to psala do deníčku :)

4. Tak to s tebou musím souhlasit. Na chviličku odběhneme od blogu a přejdeme k tématu- kluci. Jak seš na tom ty a kluci? :)
Jéé, moje neoblíbené téma :D No, teď momentálně nikoho nemám a vlastně ani nechci. Nejsem moc materiál na vztahy :D

5. Dobře, tak se o tom teda bavit nebudeme :) .. Když je ti 15, určitě si v 9. třídě. Kam se chystáš na střední školu?
Jednu přihlášku jsem si dala na hotelovku a druhou na gymnázium. Radši bych šla na gymnázium, ale uvidíme, jak dopadnou přijímačky. Hlásí se tam asi 3x víc lidí, než berou,, takže to bude celkem těžké :/

6. Tak to ti držím palce ať se tam dostaneš :) .. Co se týče jídla, jaké jídlo máš nejradši a jaké naopak do pusy nestrčíš? :)
Děkuju :) Nejraději mám asi pizzu nebo hranolky, vím, že to není zrovna nejzdravější, ale nemůžu si pomoct :D. K smrti nesnáším kapustu, hlavně tu ze školní jídelny, při pomyšlení na ni se mně navaluje ještě teď :D

7. Taky ''miluju'' jídlo ze školní jídelny, ale něktrý jídla se tam jest dají :) .. Co ráda čteš za knížky a na jaké filmy se nejraději díváš? :)
Pár takových je :) Knížky moc nečtu, ale hodně se mně líbila knížka Roztomilé Malé Lhářky. A co se týká filmů asi nemám nějaký nejoblíbenější. Nejradši mám komedie, ale občas se podívám i na romantické filmy, ale moc nemám ráda horory.

8. Takže čteš knížky jenom do školy do čtenářáku? :D .. Taky si občas ráda pobrečím u nějakýho filmu, třeba u Titanicu :) .. Jak tě vůbec napadlo založit si blog o sobě?
Dalo by se to tak říct :D u Titaniku taky brečím, i kdybych ho viděla po stý. Potřebovala jsem nějaký prostor, kam bych vypasala mé pocity a ostatní moje kecy :)

9. Takže je blog něco jako tvůj psycholog? :D
Tak to zase ne :D Je to spíš něco jako můj deniček, jak už jsem říkala. Také tam často přidávám hudbu, módu nebo moje vymyšlený příběhy.

1O. Tak to potom jo. No nic, je tady konec. Máš ještě něco na jazyku co by si nám chtěla říct? :)
Asi jen to, že jsem docela velký blázen, který si snad ze všeho dělá srandu :D Jinak jsem vám asi všechno už řekla, jen jestli budete chtít můžete se kouknout na můj blog ;)

===========================================================

Nick: Terrie

===========================================================
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu :)

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama