Ronny- deniček

Bez úspěchu

22. dubna 2012 v 10:49 | Veruš S.
Zdarec lidi.
Včera jsme vyhlásila online soutěž, ale nikdo se nezúčastnil a mně do toho pak stejně taky něco přišlo, takže mi to až zas tak nevadí. Co plánujete na dnešek? Já se půjdu za chvíli vysprchovat, protože se fakt nudím a už nevím co mám dělat. Pak asi usednu k blogu a budu spamovat ať máte co komentovat.
No, když si to tak vezmu, mohla bych začít spamovat už teď [smích]
Přidám asi módu, grafiku, tutorial a asi ještě něco. No rozhodně se máte na co těšit.
Přemýšlím, že bych mohla znovu rozjed zápis do affs, protože se mi do kontroly zapsalo fakt málo lidí, coš mě na jednu stranu mrzí, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem se jich zbavila, protože vůbec neobíhali a hodně z nich nebyli vůbec na blogu aktivní a NIKDE neměli napsaný, že mají blog pozastavený. Jejich chyba, nehrotím to!

Moje důvody

20. dubna 2012 v 19:09 | Veruš S.
Čauky šílenci.
Jak se máte? Já celkem dobře, teda až na to počasí. Chci se vám omluvit, že jsem nebyla tento týden na blogu moc aktivní. Přestává mě blogaření bavit, ale na druhou stranu nechci přestat kvůli návštěvnosti. No, ale to je jedno. Jen doufám, že nebyly žádné kontroly affs. Neměla jsem na blog času, protože jsme celý týden psali testy a museli jsme se na ně učit. Takže proto jsem na blogu nebyla. Dneska je hnusný počasí, teda celkem hnusný, tak se budu snažit sem něco dát. Asi sem dám grafiku, kterou jsem v týdnu dělala. Není sice nic moc, ale na takový malý zrovnu rozjezd to snad bude stačit. No nic, photohop mám zaplej, takže se můžu vrhnou do vytváření ať toho sem dám co nejvíc a ať máte co kritizovat. Zatím se teda mějte a já jdu na to :P

Kniha do školy

14. dubna 2012 v 13:59 | Veruš S.
Zdarec ;)
Jak se všichni máte? Já celkem na prd. Bolí mě v krku a kašlu ://
Včera jsem se koukala na Titanic. No co si myslíte, brečela jsem zase jako želva. Ale miluju ten film :)
Teď se asi vrhnu na knížku, kterou máme udělat do výtvarky jako závěrečnou práci. Achjo. Stejně si myslím, že je to naprd. Prostě jenom ztráta času. Ale co, musím mít 1 z výtvarky.
Tak já jdu na to, mějte se hezky. Jo a abych nezapomněla, přemýšlím, že bych semka dala 1. část mého příběhu, který jsem psala na mém předešlém blogu. Chcete, abych ho sem dala?

Ber to sportovně!

10. dubna 2012 v 17:09 | Veruš S.
Zdárek blázni. Jak se dneska máte? Já celkem fajn, dneska nám odpaly 2 hodiny- dějepis a čeština. Teda jakože neodpadly, ale měli jsme supl. Sice godzilu, ale to je jedno. Každej hrál hry na mobilu.
Co máte na dbešek v plánu? Já budu sedět na PC a šťouchat ty blázny, kteří si začali! :D
Tak to beru sportovně! ;)
Zatím adiós!

Zítra opět

9. dubna 2012 v 19:39 | Veruš S.
Zdarec lidi :)
Achjo, zítra zase do školy :/
Chce se vám? Mně vůbec!
Jinak holky, jak jste dopadly na Velikonoce? U mě naštěstí dobrý, vůbec jsme neotvíraly [s mamkou], takže to bylo fajn. Jen co jsem tak z okna zahlídla tak se stavovali kluci ze třídy, ale zvonek byl vypojenej, takže měli svůlu :D
No nic, pohledám nějaký obrázky a udělám nějakou grafiku a půjdu se sešít knížku do matiky :D

Citrónový dort, aneb 100% přejezennost

8. dubna 2012 v 14:49 | Veruš S.
Zdarec lidi! :)
Jakpak se dneska máte? Já se mám fajn, teda trochu mi tu náladu kazí počasí. Je duben, za pár měsíců jsou prázdniny a venku sněží. Nechápu.
Dneska píšu celekm pozdě. Proč? Protože je u nás sestřenka a dělali jsme, teda hlavně její přítel, citrónový dort. Sice ještě není dodělaný, ale věřím, že bude skvělej. Za chvíli se půjdeme asi na procházku, protože jsme se všichni strašně přejedli oběda, měli jsme svíčkovou, vuááá <3
No nic, tak večer čekejte články :)

Mám to za sebou

7. dubna 2012 v 22:39 | Veruš S.
Asi se ptáte co mám za sebou, že? Konečně jsem dodělala 1. design z 'limitované edice'. Ale udělala jsem chybu, neuvědomila jsem si, že mám zadanou tématiku a udělala jsem to podle sebe. Snad se ten design admince bude líbit.
Dneska přidám možná ještě nějakou grafiku a půjdu spát. Tak se zatím mějte a kdybych už nenapsala, tak vám přeju dobrou noc :)

7.04.2012 - den vzdělanosti

7. dubna 2012 v 11:39 | Veruš S.
Čávec šílenci.
Více to je dneska za den? Jakože nic extra, ale můj velice chytrý kalendář mi říka, že dneska je den vzdělanosti. Ale to jen tak, aby byl zajímavej nadpis :D
Co plánujete na dnešek? Já budu asi chvilku na blogu a pak asi na zahradě, možná si s sebou vezmu noťas, abych mohla být na blogu. Dneska dojede rodinka [teta, sestřenka, atd]. Tak už se na ně moc těším. No nic, mám zde 2 objednávky na nápisy, tak se do nich vrhnu ať to mám za sebou. Pak si udělám asi zase nějakej blend, začalo mě to strašně bavit. Tak vám ho semka pak dám, držte mi palce ať se mi povede :)

Zajímavosti ze světa

6. dubna 2012 v 20:39 | Veruš S.
Dnešek je vážně na nic, teda až na pár vyjímek.
Chtěla jsem přidat několik článků, ale pak jsem neměla ani páru o to, co bych mohla přidat. Tak jsem se na to vyprdla.
Založila jsem si nový blog. Byl o mých fotkách a grafice. Proč BYL? Smazala jsem ho :D Byl trapnej a navíc bych na něho asi stejně nechodila, ale to mi mělo dojít dřív, ale musím říct, že měl dobrej název. Lepší než je tento.
Přidám ještě pár kousků z módy a mou jmenovku a půjdu se vykoupat. Zatím bájo :)

Opravdu zajímavé

6. dubna 2012 v 16:29 | Ronny-Rauf
Bože, bože!
Našla jsem na netu stránku s návodama do PS, ale všechno je strašně těžký, je vidět, že se musím ještě hodně učit. Zkoušela jsem jedno písmo, ale nepovedlo se mi to, asi jsem dělala něco špatně. Nevím kolik toho dneska na blog dám. Za chvíli má dojed děda a popřát mi k narozkám, který jsem měla v únoru [ďábelský smích].
Dneska přidám asi ještě módu, grafiku a tutorial. Dál uvidím ;)
Nemáte někdo nějaký nápad?
Bože, já se tak strašně nudím :/
Co děláte vy? Taky sedíte u počítačů, blogujete nebo mlátíte do klávesnice a posunuje kolečkem na myši, aby jste zjistili, co je nového na FB? To je krize!
Už fakt nevím co bych mohla dělat. Venku je hnusně a zima.
Jsem fakt strašná jenom si stěžuju :/
No tak já jdu zpátky do PS, ať vám semka potom můžu něco dát ;)

Vstávat a cvičit!

6. dubna 2012 v 10:30 | Ronny-Rauf
Čáuvec lidi!
Jakpak se dneska máte? Já celkem dobře, ale je tady strašně hnusný počasí :/
Dneska musím ještě zajít na veterinu, pro žrádlo pro Amy. Ani nevíte jak moc se mi tam nechce. Asi před půl hodinou jsem se vzbudila a nachystala jsem si snídani. Tak aspoň něco je na tom ránu dobrýho :D
Doufám, že dneska bude můj blog stejně navštěvovaný jako včera :) Zatím se nebudu moc rozepisovat, tak se zatím mějte, páá ;)

Kecy, kecy- nedodržím slovo

5. dubna 2012 v 9:39 | Ronny-Rauf
Brý ráno šílenci!
Já vím, že jsem semka v úterý psala, že přidám hodně článků a ono prd, ale vůbec se mi nechtělo a neměla jsem ani šajnu o tom, co bych sem mohla dát. Celej den jsem proseděla u Fb, prostě nuda. Dneska toho snad přidám víc, ale radši už nic neslibuju. Ale aspoň vám sem dám ''tabulku'' toho, co sem dneska plánuju dát..

-Fotky [možná!] --> zde
-Grafika --> zde
-Na téma [možná!] --> zde
-Móda
-Další díl příběhu
-Tutorialy
-HOT or NOT --> zde

Odpolední zewling v domácnosti

4. dubna 2012 v 13:09 | Ronny-Rauf
Zdravím, šílenci! :)
Copak děláte? Já sedím [zase] na PC ve škole a opět máme domácnost. Tentokrát nic dělat nemusíme, teda jak kdo. Já už mám prezentaci odprezentovanou, jen už musím najít video, které už mám najité :)
Nevím kolik toho dneska přidám, asi moc ne. Po škole jdeme s kamarádkou do Tety koupit barvu na vlasy, nakonec ještě ani ona sama neví, jak se nechá obarvit, ale doufám, že zvolí tu červenou. Ta by jí slušela asi víc než černá :)
Dneska jí teda nabarvím hlavu a pak půjdeme fotit njaký fotky, pak vám sem možná nějakou fotku dám, jestli bude normální a nebudu na ní vypadat jak debil :D
Dneska se budu asi víc starat o můj druhý blog, který mám s tou kamarádkou. No nic, budu končit, učitelka začíná buzerovat :/
Bájos Kájos ;)

Dlouhý den, dlouhá noc-na blogu dneska článků bude moc

3. dubna 2012 v 16:49 | Ronny-Rauf
Krista pána. To je zase nadpis článku! :D
Btw- Ahoy :)
Před chvílí jsem se dostala na PC. Dneska jsem přišla celkem pozdě [na blog]. Jak jde už poznat z nadpisu, dneska bude na blogu snad dost článků na to, aby vás uspokojily. Udělám si úkol do matiky a půjdu přidávat nějaké články. Tak se zatím mějte hezky a čekejte na pořádnou várku snad dobrých článků.. :)

Vidím konec dnešního psaní, mladá paní

2. dubna 2012 v 20:39 | Ronny-Rauf
Bože, zase mi trochu hrabe :D
Radši končím. Zítra opět něco přidám. Děkuju za dnešní návštěvnost :)
Jo, v menu se zobrazila ''tabulka''. Je to tabulka mé postavy- postava mých snů, teda spíš toho, co pro postavu mých snů budu muset dělat :D. Každý den budu muset udělat to, co je na určitý den napsané :) Tak mi držte palce.
Přeju vám dobrou no a krásný sny, zítra ahóy :)

Zewlení u Dolce Gusta

2. dubna 2012 v 14:49 | Ronny-Rauf
Zdravíčko :)
Jakpak se dneska máte? Já se mám celkem fajn, zítra se budeme učit myslím jenom 4 hodiny ze 8, teda vlastně ze 7- nepočítám do toho volnou hodinu. Zítra máme na 2 hodinový program pro prvňáky, budeme jim tam povídat o Velikonocích a o jejich zvycích. Achjo, vůbec se mi do toho nechce, ale musíme, aby jsme zase neměli teror od naší dějepisářky a zároveň i češtinářky. No a poslední hodina, zeměpis, nám odpadá, joooo!
Ale teď udejdeme od školy. Co plánujete na dnešek? Já oběhnu affs, po dlouhé době, a pak půjdu pohledat pár obrázků z módy, pár tutorialů a možná i napíšu další díl Crazy life. No a pak asi půjdu na můj druhý blog, mám ho dnes skoro sama na starosti, tak musím něco přidat.
Proč ten nadpis? Právě piju Nesquika z Dolce Gusta [kávovar, pro ty, kteří nevědí]. Mňam. Můžete tiše závidět a nebo popíjet semnou :)
No nic, zatím se mějte a ještě dnes se můžete těšit na další doufám, že zábavné články. Papa :)

Co s aprílovým dnem

1. dubna 2012 v 18:49 | Ronny-Rauf

HELP ME, PLEASE!

Pomozte mi někdo, strašně se nudím. Asi od 17:00 mám sama na starosti můj druhý blog, který mám s kamarádkou. Už vůbec nevím co tam mám dávat. Dokonce se mi i zdá, že začínám kvůli mému druhému blogu, kašlat na tento a to vážně nechci. Proto se ptám, chybí vám zde něco?
Zkusím udělat nový design blogu. Pokud se mi to povede podle mých představ, bude to snad něco jiného než je tento design. Tak mi držte palce. Zatím se teda mějte a možná ještě dnes večer uvidíte nový design blogu.

Sněhová cesta domů

1. dubna 2012 v 13:19 | Ronny-Rauf
Čau lidi..
Konečně jsem zpátky od babičky. Bylo to tam fajn. To se ale nedá říct o naší cestě domů. Od poloviny cesty začalo sněžit. Co to sa*ra je?! Vždyť už je jaro a ono sněží. Tento rok bude asi hodně divnej. Všechno bude posutuný, protože je/ byla dlouhá zima. Achjo.
Ve čtvrtek jsem si s kamarádkou založila blog. Ale já jsem se zatím podílela jenom na designu a já rozcestnících. Proč? Protože jsem přes víkend neměla k dispozici internet. No nic, pohledám nějaký tutorialy a obrázky a šupnu je sem. Kdyby měl někdo zájem, může se na náš blog podívat, popřípadě se zapsat do zápis affs :)
Tak se zatím mějte, adiós! :)

Zpátky z cesty

28. března 2012 v 18:59 | Ronny-Rauf
Fúúúúú. Panebože. Mě tak strašně moc bolí nohy, že mi asi upadnou! Ale stálo to za to! :)
Šly jsme až na přehradu, kde jsme se fotily. Moje fotky jsou fakt strašný, ale kamarádce to sluší strašně moc! :) Ale bohužél nemáme společnou fotku, ale jak my obě říkáme- máme aspoň pamateční. A tou pamateční fotkou je strom. Pak vám sem MOŽNÁ nějaký fotky dám, uvidím jak na nich budu vypadat.

Po dlouhé době

28. března 2012 v 15:49 | Ronny-Rauf
Konečně jsem doma z toho ústavu, který si říká škola. Za chvíli se mám sejít s kámoškou, už se těším. Zkoušely jsme přemlouvat kamaráda aby šel s nama, ale nepovedlo se to, prý už něco má, ale prý s nama půjde jindy. Tak jsem zvědavá jak svoje slovo dodrží. Jdu se nachystat. Až dojdu, napíšu nějaký ten článek, podle toho kdy dojdu. Tak se zatím mějte, adiós posránci :) [není to myšleno špatně!]


Wuáááá!

In school aneb jak zabít čas v domácnosti

28. března 2012 v 13:09 | Ronny-Rauf
Zdarec palec blázni.
Tak jak se máte? Já se mám celkem v pohodě. Máme předposlední hodinu a pak máme jenom hudebku. To bude zase zewl :\ Ale jednu výhodu ta hodináä má- můžeme tam jest :D
Teď máme domácnost a máme dělat prezentace o slavných módních návrhářích. Já mám Calvina Kleina, ale prezentaci už mám hotovou. Naštěstí. Až dojdu dom, přidám pár článků a pak půjdu ven. S kámoškou půjdeme nafotit pár fotek. Pak se sem možná dám :) Ale asi toho nebude tolik, protože jakmile dojdu, půjdu se učit fyziku. Fúúú. Nechtějte mít na fyziku takovou krávu jako máme my! Horší učitelka snad ani neexistuje... Teď jsem si vzpomněla, že musím ještě přednastavit články. Kurňa. Něco budu muset vymyslet, nedí se nic dělat. Achjo, už aby bylo po škole. Už chci jít ven a fotit. Wááá. Těšing. Večer oběhnu affs, už jsem dlouho neobíhala. No nic, budu končit, učitelka sedí skoro vedle mě a mám strach, že mě chytne. No co. Tak já budu končit - odpoledne adiós :))
Btw- omlouvám se za chyby, nejsem na školní klávesnicu zvyklá, takže tam najdete asi pár chyb...

Unavenost

26. března 2012 v 19:50 | Ronny-Rauf
Ahoj lidi.
Tak teď jsem přišla z venku. Byla jsem s bráchem vyvenčit Amy a brácha si vzal kolo. Šli jsme směrem k boskovskému hřbitovu. Nazpátek jsem si bríchovo kolo vzala já. Fúúú. Prijela bych se ještě, ale byla mi zima :D
No nic, jdu se naučit literaturu. Tak zatím ahóy :)

Dáme dneska 2OOO? + Potřebuju radu

25. března 2012 v 14:49 | Ronny-Rauf
Vrm, vrm, vrm. Jak se tak koukám na návštěvnost, blížíme se ke 2OOO. Yeah. Dáme dneska 2OOO lidí? Panebože, to by bylo skvělý. Jinak jak se máte? Já se mám skvěle. Svítí sluníčko a návštěvnost se jenom zvyšuje, i když by to mohlo být lepší. Ale co. Dneska sem dám ještě ceny za blogovou párty, tak se pak můžete podívat.
Potřebuju od vás radu. Už mi dochází nápady co bych em mohla dát. Napište mi sem do komentu, co sem mám dat, děkuju moc :)

Ranní jízda

24. března 2012 v 10:49 | Ronny-Rauf
Hey, hi, hello!
Fúúú. Jak se dneska máte bobani? Já se mám dobře. Sluníčko svítí a teplo je taky. Včera, vlastně dneska ráno jsem šla spát až kolem půl jedné. Volala jsem si s kámošem na skypu. Bože. To je strašný co my dokážeme vymyslet za ptákoviny. Ale co bylo to dnešní 'super' probuzení? Mamka mě vzbudila kolem půl deváté a řekla mi, ať jí zajedu ke škole koupit kolíčky na prádlo a náhradnu na mop. Než jsem stihla rozlepit oči, byl v pokoju brácha a řekl mi, že jede semnou, a že si vezmeme kola. Šla jsem teda do koupelny, abych se namalovala a vyčistila zuby. Všechno bylo v pohodě. Všechno jsme nakoupili a ještě jsme se stavili v obchodě pro zmrzku. Když už jsme se blížili k baráku, sekl se mi řetěz. Zrovna v tom největším kopci. Kurňa! Brácha mi nabídl ať si vezmu jeho a on že moje potáhne vedle sebe. Bylo mi to trochu blbý, ale souhlasila jsem. Když jsme přijeli domů, brácha mi kolo opravil, takže večer se můžeme jed zase někam projed :) Už se těším.

Jinak dneska v 1700 začíná ta blogová párty. Tak doufám, že dorazíte. Budu se na vás těšit :)

Po 2 letech jsem to opět udělala

23. března 2012 v 20:20 | Ronny-Rauf
Asi se ptáte, proč ten nadpis. Vysvětlím vám to. Jak už jsem semka kdysi dávno psala- chceme s kámoškou začít jezdit na kolech, ale ona bohužel ještě kolo nemá spravený, takže se nám naše ježění opět posouvá až na další týden. Já už jsem to ale nevydržela a dneska jsem vyjela na kolech s mým bratrem. Po dvoum letech jsem usedla na kolo a musím říct, že mě to strašně baví. Teď mě sice bolí nohy, ale na to si časem zvyknu. No nic, jdu sem dát další HOT or NOT. Tak se pak nezapomeňte podívat.
 
 

Reklama